Mecz Crystal Palace - Wolves zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace i Wolves.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace i Wolves zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: W. Zaha 61' 1-0 J. McArthur C. Gallagher 78' 2-0

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 37' Michael Olise 81'

Żółte kartki Wolves: João Moutinho 9'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Burnley, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Leeds. Kolejno natomiast Wolves z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Burnley.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Premier League. Składające się z zdolnych obrońców i napastników zespoły piłkarskie i piłkarze jak Marc Guéhi João Moutinho raz za razem zaserwowały swoim sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Potyczki między drużynami futbolowymi są niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nie są interesujące. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe bramki i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Crystal Palace i Wolves z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Selhurst Park.