Spotkanie Burnley kontra Crystal Palace zakończone wynikiem 3-3 dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Turf Moor

Burnley kontra Crystal Palace zakończony wynikiem 3-3.

Po pierwszej połowie meczu między Burnley oraz Crystal Palace wynik to 2-3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Burnley a Crystal Palace.

Gole strzelali: C. Benteke 8' 0-1 J. Andersen B. Mee 19' 1-1 A. Westwood C. Wood 27' 2-1 J. Tarkowski C. Benteke 36' 2-2 C. Gallagher M. Guéhi 41' 2-3 M. Cornet 49' 3-3 J. Tarkowski

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 22' Ashley Westwood 70'

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 22' Christian Benteke 59' Michael Olise 90'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Newcastle. Kolejno natomiast Crystal Palace z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Manchester United.

Liczni fani futbolu śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak James Tarkowski Wilfried Zaha wielokrotnie serwują wyborowym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne faule, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż widowiska męczą fana. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Burnley oraz Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.