Na stadionie Elland Road miało miejsce spotkanie między Leeds oraz Crystal Palace zakończone wynikiem 1-0

Leeds - Crystal Palace, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Leeds a Crystal Palace wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-30 20:15 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: Raphinha 90' 1-0

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 42' Junior Firpo 48' Stuart Dallas 72' Tyler Roberts 87' Adam Forshaw 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 37' Conor Gallagher 39' Marc Guéhi 90'

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia meczu to Kevin Friend, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leeds zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Arsenal a Crystal Palace podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Watford.

Liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Pascal Struijk Joel Ward nieustannie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki między drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Leeds i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Elland Road.