Spotkanie Crystal Palace - Everton dnia 2021-12-12 16:30: 3-1

Crystal Palace - Everton, wynik końcowy 3-1. Dnia 2021-12-12 16:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Crystal Palace a Everton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace i Everton zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: C. Gallagher 41' 1-0 J. Ayew J. Tomkins 62' 2-0 W. Hughes S. Rondón 70' 2-1 C. Gallagher 90' 3-1

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Everton: Abdoulaye Doucouré 72' Demarai Gray 76'

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Watford oraz Tottenham. Kolejno natomiast Everton podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Burnley.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Abdoulaye Doucouré niejednokrotnie zapewniły swoim entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Crystal Palace i Everton jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Selhurst Park.