Spotkanie Tottenham - Crystal Palace zakończone wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham i Crystal Palace wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2021-12-26 15:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Tottenham oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: H. Kane 32' 1-0 Lucas Moura Lucas Moura 34' 2-0 Emerson Son Heung-Min 74' 3-0 Lucas Moura

Żółte kartki Tottenham: Davinson Sánchez 68'

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 26' Wilfried Zaha 37' James Tomkins 45'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 37'

Główny sędzia spotkania to Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tottenham zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Watford oraz Chelsea a Crystal Palace podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Millwall.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Davinson Sánchez Wilfried Zaha nieraz zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Tottenham i Crystal Palace w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.