Na stadionie Brentford Community Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Brentford oraz Crystal Palace: 0-0

Brentford - Crystal Palace 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Brentford a Crystal Palace zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-02-12 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 25. Zmierzyły się Brentford oraz Crystal Palace.

Gole strzelali:

Żółte kartki Brentford: Sergi Canós 42'

Żółte kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Brentford:

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Brentford stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Norwich natomiast Crystal Palace z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Burnley.

Bardzo często kibice śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Sergi Canós często zagwarantowały własnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, widowiskowe bramki oraz asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Brentford i Crystal Palace jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Brentford Community Stadium.