Dnia 2022-02-19 15:00 na stadionie Selhurst Park miał miejsce mecz Crystal Palace kontra Chelsea zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-02-19 15:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Crystal Palace a Chelsea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace i Chelsea zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: H. Ziyech 89' 0-1 Marcos Alonso

Żółte kartki Crystal Palace: Michael Olise 68'

Żółte kartki Chelsea: Malang Sarr 62' Christian Pulišić 90' Kai Havertz 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia spotkania to David Coote, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Burnley i Stoke City. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Liverpool.

Wierni fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Michael Olise Malang Sarr częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo emocji. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty oraz bramki, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki statyczne. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Crystal Palace i Chelsea oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Selhurst Park.