Spotkanie Crystal Palace vs Arsenal zakończone wynikiem 3-0 dnia 2022-04-04 19:00 na stadionie Selhurst Park

Dnia 2022-04-04 19:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Crystal Palace a Arsenal.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Crystal Palace i Arsenal wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: J. Mateta 16' 1-0 J. Andersen J. Ayew 24' 2-0 J. Andersen W. Zaha 74' 3-0

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Arsenal: Thomas Partey 53' Granit Xhaka 77'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Leeds natomiast Arsenal z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Manchester United.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Thomas Partey często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że mecze nudzą kibica. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Crystal Palace i Arsenal z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Selhurst Park.