Na obiekcie Selhurst Park dnia 2022-05-22 15:00 miał miejsce mecz pomiędzy Crystal Palace oraz Manchester United zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Manchester United.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Crystal Palace a Manchester United zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: W. Zaha 37' 1-0

Żółte kartki Crystal Palace: Will Hughes 43' Odsonne Édouard 63'

Żółte kartki Manchester United: Hannibal Mejbri 44' Diogo Dalot 59' Victor Lindelöf 84' Bruno Fernandes 90'

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter spotkania - Martin Atkinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Crystal Palace zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Manchester United podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe poczynania ligi Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Will Hughes Hannibal Mejbri nieraz zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu wiele emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że potyczki męczą. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazśledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Crystal Palace oraz Manchester United oraz ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Selhurst Park.