Manchester City - Crystal Palace, wynik spotkania - 4-2

Dnia 2022-08-27 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Crystal Palace.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester City a Crystal Palace wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

Gole strzelali: J. Stones 4' 0-1 J. Andersen 21' 0-2 E. Eze Bernardo Silva 53' 1-2 Rodri E. Haaland 62' 2-2 P. Foden E. Haaland 70' 3-2 J. Stones E. Haaland 81' 4-2 İ. Gündoğan

Żółte kartki Manchester City: Phil Foden 86'

Żółte kartki Crystal Palace: Jean-Philippe Mateta 86' Marc Guéhi 88'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Manchester City zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Sevilla a Crystal Palace z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Manchester United.

Wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Phil Foden Jean-Philippe Mateta niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Manchester City oraz Crystal Palace i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Etihad Stadium.