Dnia 2022-10-09 13:00 odbyło się spotkanie między Crystal Palace i Leeds: 2-1

Crystal Palace - Leeds, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Crystal Palace a Leeds.

Pierwsza połowa meczu między Crystal Palace i Leeds zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Struijk 10' 0-1 O. Édouard 24' 1-1 M. Olise E. Eze 76' 2-1 W. Zaha

Żółte kartki Crystal Palace: Cheick Doucouré 14' Marc Guéhi 38' Michael Olise 82'

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 50' Rasmus Kristensen 79' Robin Koch 90'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Wolves i Everton. Kolejno natomiast Leeds podejmie Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Fulham.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Cheick Doucouré Pascal Struijk stale gwarantują wyborowym miłośnikom wiele wrażeń. Cieszące oko walki między graczami bywają bardzo zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, że spotkania nas męczą. Regularnie trafiamy na zapadające w pamięć bramki i asysty, nieprzepisowe faule zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Crystal Palace i Leeds jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Selhurst Park.