Mecz pomiędzy Everton oraz Crystal Palace dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Goodison Park - wynik końcowy 3-0

W dniu 2022-10-22 14:00 na stadionie Goodison Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 13 pomiędzy Everton a Crystal Palace.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Everton oraz Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: D. Calvert-Lewin 11' 1-0 A. Iwobi A. Gordon 63' 2-0 D. McNeil 84' 3-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: James Tarkowski 68' Demarai Gray 70' James Garner 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 68' Marc Guéhi 68' Wilfried Zaha 68' Jean-Philippe Mateta 80'

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Everton stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Bournemouth natomiast Crystal Palace podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Newcastle.

Wierni fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak James Tarkowski Jeffrey Schlupp nieprzerwanie serwują kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo zażarte, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Everton oraz Crystal Palace i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Goodison Park.