Mecz Crystal Palace - Fulham zakończony wynikiem 0-3 dnia 2022-12-26 15:00 na obiekcie Selhurst Park

W dniu 2022-12-26 15:00 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace i Fulham.

Pierwsza część spotkania między Crystal Palace a Fulham zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: B. De Cordova-Reid 31' 0-1 A. Mitrović T. Ream 71' 0-2 A. Mitrović 80' 0-3

Żółte kartki Crystal Palace: James Tomkins 20' James Tomkins 57'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 34' James Tomkins 57'

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia spotkania to Andy Madley, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Tottenham i Southampton. Kolejno natomiast Fulham podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Hull City.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak James Tomkins nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć asysty czy bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż potyczki męczą fana. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Crystal Palace oraz Fulham w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Selhurst Park.