Crystal Palace vs Tottenham, wynik meczu: 0-4

Crystal Palace vs Tottenham wynik 0-4.

Pierwsza część spotkania między Crystal Palace i Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-4.

W dniu 2023-01-04 20:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Crystal Palace a Tottenham.

Gole strzelali: H. Kane 48' 0-1 I. Perišić H. Kane 53' 0-2 Bryan Gil M. Doherty 68' 0-3 Son Heung-Min 72' 0-4

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 61'

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 42' Bryan Gil 77'

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Oliver. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Newcastle i Manchester United natomiast Tottenham podejmie Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Fulham.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Premier League. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Jeffrey Schlupp Oliver Skipp często gwarantują własnym wiernym miłośnikom wiele niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między drużynami piłkarskimi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to potyczki nużące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Crystal Palace i Tottenham oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Selhurst Park.