Spotkanie Crystal Palace kontra Newcastle zakończone wynikiem 0-0

Crystal Palace kontra Newcastle zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace a Newcastle zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-01-21 17:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Newcastle.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 4' Will Hughes 75' Cheick Doucouré 87' Michael Olise 90'

Żółte kartki Newcastle: Kieran Trippier 57' Joelinton 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania - Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Brentford natomiast Newcastle z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz West Ham.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Marc Guéhi Kieran Trippier częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Bardzo często natrafiamy na niezwykłe asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy graczami okazują się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak Crystal Palace i Newcastle z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Selhurst Park.