Na obiekcie Old Trafford dnia 2023-02-04 15:00 miał miejsce mecz Manchester United vs Crystal Palace zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu między Manchester United a Crystal Palace zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-02-04 15:00 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Manchester United i Crystal Palace.

Gole strzelali: Bruno Fernandes 7' 1-0 M. Rashford 62' 2-0 J. Schlupp 76' 2-1 C. Doucouré

Żółte kartki Manchester United: Antony 67'

Żółte kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 45' Jeffrey Schlupp 67'

Czerwone kartki Manchester United: Casemiro 70'

Główny arbiter spotkania to Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester United zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Leeds i Barcelona. Kolejno natomiast Crystal Palace zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Liverpool.

Kibice śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych graczy zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Antony Tyrick Mitchell częstokroć zapewniły wspaniałym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych emocji. Cieszące oko potyczki między drużynami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Manchester United i Crystal Palace jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Old Trafford.