Dnia 2023-04-01 14:00 miało miejsce spotkanie między Crystal Palace i Leicester - 2-1

Crystal Palace kontra Leicester, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Crystal Palace oraz Leicester zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-04-01 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Crystal Palace a Leicester.

Gole strzelali: Ricardo Pereira 56' 0-1 T. Castagne D. Iversen 59' 1-1 J. Mateta 90' 2-1 J. Ayew

Żółte kartki Crystal Palace: Eberechi Eze 81' Marc Guéhi 88' Jean-Philippe Mateta 90'

Żółte kartki Leicester: Victor Kristiansen 29' Harry Souttar 68' Kiernan Dewsbury-Hall 83' Wilfred Ndidi 89'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Southampton i Everton natomiast Leicester z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Manchester City.

Oddani kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Eberechi Eze Victor Kristiansen nieraz zagwarantowały swoim wiernym kibicom mnóstwo emocji. Interesujące zmagania między drużynami okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że potyczki nudzą kibica. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wyśmienite bramki czy asysty gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Crystal Palace oraz Leicester w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.