Spotkanie Leeds - Crystal Palace na stadionie Elland Road - wynik końcowy 1-5

Po pierwszej połowie spotkania między Leeds i Crystal Palace wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-5.

Dnia 2023-04-09 13:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Leeds a Crystal Palace.

Gole strzelali: P. Bamford 21' 1-0 B. Aaronson M. Guéhi 45' 1-1 J. Schlupp J. Ayew 53' 1-2 M. Olise E. Eze 55' 1-3 M. Olise O. Édouard 69' 1-4 M. Olise J. Ayew 77' 1-5 W. Hughes

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 44' Weston McKennie 86' Wilfried Gnonto 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 50'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Leeds stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Leicester. Kolejno natomiast Crystal Palace z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Wolves.

Oddani fani śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Junior Firpo Joel Ward niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, idealne bramki czy asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między graczami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Premier League. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Leeds i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Elland Road.