Dnia 2023-05-13 14:00 miał miejsce mecz między Crystal Palace oraz Bournemouth: 2-0

Dnia 2023-05-13 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Crystal Palace a Bournemouth.

Po pierwszej połowie meczu między Crystal Palace a Bournemouth wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: E. Eze 39' 1-0 J. Ayew E. Eze 58' 2-0 M. Olise

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Bournemouth: David Brooks 90' Jefferson Lerma 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Manchester United a Bournemouth z Everton. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak David Brooks niejednokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, wyśmienite asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Crystal Palace i Bournemouth oraz ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Selhurst Park.