Back to Top

Crystal Palace kontra Luton, wynik końcowy 1-1

Spotkanie pomiędzy Crystal Palace i Luton zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Selhurst Park

W meczu 28. kolejki Premier League Crystal Palace zmierzyło się z Luton na stadionie Selhurst Park. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1 po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 15:00, a obie drużyny zaprezentowały się z zaciętą walką na boisku.

Tottenham vs Crystal Palace wynik 3-1

Spotkanie Tottenham - Crystal Palace zakończone wynikiem 3-1

W ostatnim starciu Premier League między Tottenhamem a Crystal Palace na Tottenham Hotspur Stadium, faworyzowani gospodarze zdołali pokonać rywali rezultatem 3-1. Mecz rozegrany został 2 marca o godzinie 15:00, a emocje sięgnęły zenitu po pierwszej połowie z wynikiem 0-0. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Crystal Palace vs Burnley wynik spotkania 3-0

Crystal Palace kontra Burnley, wynik meczu - 3-0

Dnia 24 lutego 2024 roku na stadionie Selhurst Park odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Crystal Palace i Burnley w ramach 26. kolejki Premier League. Pomimo bramki na przerwę, emocje rozgrzewały się dopiero w drugiej połowie, która okazała się decydująca. Ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 3-0. Czy Crystal Palace potrafił utrzymać swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego?

Everton - Crystal Palace, wynik końcowy 1-1

Mecz Everton kontra Crystal Palace zakończony wynikiem 1-1

W miniony weekend na stadionie Goodison Park odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Everton i Crystal Palace w ramach 25. kolejki Premier League. Pomimo wyrównanej rywalizacji na boisku, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz ten miał miejsce siedem dni temu, dokładnie 19 lutego o godzinie 20:00, a kibice mogli być świadkami emocjonującej rywalizacji do samego końca.

Crystal Palace vs Chelsea, wynik końcowy 1-3

Crystal Palace - Chelsea, wynik meczu - 1-3

W ostatnim starciu Premier League pomiędzy Crystal Palace a Chelsea, "The Blues" odnieśli zwycięstwo, pokonując rywali 3-1 na wyjeździe na Selhurst Park. Mecz, który odbył się 7 dni temu, był pełen emocji i zwrotów akcji, zakończony skuteczną wygraną gości, mimo że na przerwę to gospodarze prowadzili 1-0.

Mecz pomiędzy Brighton kontra Crystal Palace 4-1

Mecz Brighton kontra Crystal Palace, wynik końcowy 4-1

W najnowszym starciu w ramach Premier League drużyna Brighton okazała się zdecydowanie lepsza od Crystal Palace, zwyciężając 4-1. Spotkanie, które odbyło się 3 lutego o godzinie 15:00 na American Express Community's Stadium, zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy już po pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy Crystal Palace vs Sheffield Utd 3-2

Crystal Palace vs Sheffield Utd, wynik spotkania 3-2

Witajcie kibice piłki nożnej! W dniu 30 stycznia 2024 roku na stadionie Selhurst Park odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Crystal Palace i Sheffield Utd. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy, którzy odnieśli zwycięstwo po emocjonującym starciu w ramach 22. kolejki Premier League. Mecz ten odbył się 9 dni temu.

Mecz Arsenal kontra Crystal Palace, wynik 5-0

Spotkanie Arsenal kontra Crystal Palace zakończone wynikiem 5-0 dnia 2024-01-20 12:30 na obiekcie Emirates Stadium

W sobotę na Emirates Stadium drużyna Arsenalu zdominowała mecz, pokonując Crystal Palace 5-0. Bramki zdobyte jeszcze przed przerwą pozwoliły Kanonierom zapewnić sobie pewne zwycięstwo. Wspaniałe występy zawodników Arsenalu z pewnością zadowoliły ich kibiców.

Chelsea vs Crystal Palace 2-1

Mecz Chelsea kontra Crystal Palace, wynik 2-1

Dziś na Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Chelsea i Crystal Palace. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po zaciętej rywalizacji, która trwała do samego końca. Wynik na przerwę to 1-1, a spotkanie odbyło się w ramach 19. kolejki angielskiej Premier League.

Crystal Palace kontra Brentford zakończony wynikiem 3-1

Spotkanie Crystal Palace - Brentford zakończone wynikiem 3-1

W sobotę 30 grudnia 2023 roku odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Crystal Palace i Brentford. Spotkanie miało miejsce na stadionie Selhurst Park w ramach 20. kolejki angielskiej Premier League. Mecz zakończył się zwycięstwem Crystal Palace 3-1, po zaciętej rywalizacji, która dostarczyła wielu emocji kibicom.

Manchester City - Crystal Palace, wynik 2-2

Spotkanie Manchester City - Crystal Palace, wynik końcowy 2-2

W najnowszym starciu Premier League Manchester City podejmował Crystal Palace na Etihad Stadium. Mecz zakończył się remisem 2-2 pomimo prowadzenia gospodarzy 1-0 na przerwę. Spotkanie odbyło się 16 grudnia 2023 roku o godzinie 15:00 w ramach 17. kolejki ligowej.

Crystal Palace kontra Bournemouth 0-2

Spotkanie Crystal Palace kontra Bournemouth zakończone wynikiem 0-2

W ostatnim meczu Premier League drużyna Crystal Palace podejmowała Bournemouth na własnym boisku w Selhurst Park. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Bournemouth 2-0, pomimo zaciekłej walki obu drużyn. Wynik na przerwę to 0-1, a gole padły w drugiej połowie meczu, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu.

Mecz Crystal Palace vs Liverpool, wynik 1-2

Spotkanie Crystal Palace vs Liverpool zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Selhurst Park dnia 2023-12-09 12:30

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Crystal Palace i Liverpool zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść gości. Po wyrównanym starcie, obie drużyny nie zdołały zdobyć bramek w pierwszej połowie. Jednak w drugiej połowie Liverpool zdołał zdobyć dwie bramki, a Crystal Palace odpowiedziało jednym trafieniem. Mecz odbył się na stadionie Selhurst Park w ramach 16. kolejki Premier League.