Mecz Crystal Palace - Southampton zakończony wynikiem 2-2

Crystal Palace - Southampton, wynik końcowy 2-2. W dniu 2021-12-15 19:30 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Crystal Palace a Southampton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Crystal Palace i Southampton wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: W. Zaha 2' 1-0 O. Édouard J. Ward-Prowse 32' 1-1 A. Broja 36' 1-2 K. Walker-Peters J. Ayew 65' 2-2

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 25' James Tomkins 73'

Żółte kartki Southampton: Valentino Livramento 67' Mohammed Salisu 84' Lyanco 88' Willy Caballero 90'

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Norwich oraz West Ham. Kolejno natomiast Southampton podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Newcastle.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Marc Guéhi Valentino Livramento nierzadko zagwarantowały swoim stałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, przechodzące do historii bramki czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Premier League. Crystal Palace i Southampton jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Selhurst Park.