Na obiekcie London Stadium miał miejsce mecz między West Ham oraz Crystal Palace: 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między West Ham a Crystal Palace wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-11-06 14:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły West Ham oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: S. Benrahma 20' 1-0 Lucas Paquetá W. Zaha 41' 1-1 E. Eze M. Olise 90' 1-2 W. Zaha

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 58'

Żółte kartki Crystal Palace: Jordan Ayew 88'

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Arsenal a Crystal Palace podejmie Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Fulham.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Craig Dawson Jordan Ayew nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Stale trafiamy na spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak West Ham i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak London Stadium.