Na obiekcie Selhurst Park dnia 2021-10-23 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Crystal Palace oraz Newcastle - końcowy wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Crystal Palace i Newcastle wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Crystal Palace a Newcastle.

Gole strzelali: C. Benteke 56' 1-0 T. Mitchell C. Wilson 65' 1-1 E. Krafth

Żółte kartki Crystal Palace: Joachim Andersen 13' Joel Ward 26' Christian Benteke 89'

Żółte kartki Newcastle: Callum Wilson 27' Jamaal Lascelles 59' Matt Ritchie 90' Joelinton 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny arbiter meczu - England Darren, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Burnley. Kolejno natomiast Newcastle z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Brentford.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Joachim Andersen Callum Wilson nierzadko zapewniły wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Zdarzają się brutalne faule, niezwykłe gole oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Crystal Palace i Newcastle i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Selhurst Park.