Spotkanie Manchester City - Crystal Palace na obiekcie Etihad Stadium - wynik 0-2

Manchester City - Crystal Palace zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2021-10-30 14:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 10. Zmierzyły się Manchester City i Crystal Palace.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester City a Crystal Palace zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: W. Zaha 6' 0-1 C. Gallagher C. Gallagher 88' 0-2 M. Olise

Żółte kartki Manchester City: Ederson 45' Bernardo Silva 45'

Żółte kartki Crystal Palace: Jordan Ayew 27' Conor Gallagher 65' Vicente Guaita 86'

Czerwone kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Manchester City stawi czoła Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Manchester United i Everton natomiast Crystal Palace z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Aston Villa.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Ederson Jordan Ayew raz za razem zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to zmagania mało interesujące. Często obserwujemy brutalne faule, przepiękne bramki czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Manchester City oraz Crystal Palace z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Etihad Stadium.