Spotkanie pomiędzy Burnley i Crystal Palace dnia 2023-11-04 15:00 - 0-2

W sobotę odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Burnley i Crystal Palace w ramach 11. kolejki Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Turf Moor o godzinie 15:00. W pierwszej połowie to Crystal Palace objęło prowadzenie, a wynik na przerwę brzmiał 0-1. Ostatecznie, po pełnym zaangażowania starciu, goście zdołali zdobyć kolejną bramkę, ustalając wynik na 0-2. Sędzią tego spotkania był Peter Bankes z Anglii.

Mecz pomiędzy drużynami: Burnley oraz Crystal Palace

Wynik końcowy: 0-2

Wynik na przerwę: 0-1

Data i godzina meczu: 2023-11-04 15:00

Liga: Premier League

Kolejka: 11

Miejsce rozgrywki: Turf Moor

Bramki:

J. Schlupp 22',0-1, asysta: J. Ayew

T. Mitchell 90', 0-2, asysta: E. Eze

Kartki żółte dla drużyny gospodarzy:

Brak

Kartki żółte dla drużyny przeciwników:

Odsonne Édouard 16'

Jordan Ayew 45'

Marc Guéhi 45'

Joachim Andersen 90'

Jefferson Lerma 90'

Kartki czerwone dla drużyny gospodarzy:

Brak

Kartki czerwone dla drużyny przeciwników:

Mecz sędziował: Peter Bankes, England

Następne mecze dla Burnley: Arsenal, West Ham, Sheffield Utd.

Następne mecze dla Crystal Palace: Everton, Luton, West Ham.

Sprawozdanie z meczu

W sobotę na stadionie Turf Moor w ramach 11. kolejki Premier League odbyło się starcie pomiędzy drużynami Burnley i Crystal Palace. Gospodarze mieli nadzieję na zwycięstwo, aby odnieść korzyści dla swojej pozycji w tabeli, lecz to goście z Londynu zaskoczyli wszystkich.

Pierwsze emocje pojawiły się już w 22. minucie, gdy J. Schlupp zdobył pierwszego gola dla Crystal Palace, a asystę zanotował J. Ayew. Mimo starań Burnley nie zdołało odrobić strat do przerwy, co z pewnością zaniepokoiło ich kibiców.

W drugiej połowie Crystal Palace potwierdziło swoją dominację, a T. Mitchell strzelił drugiego gola dla drużyny z Londynu, wykorzystując asystę E. Eze. Burnley próbowało odpowiedzieć atakiem, lecz zacięta gra defensywy gości uniemożliwiła im zdobycie bramki.

Mecz nie obfitował w żadne kontrowersje, co wpłynęło pozytywnie na atmosferę na boisku. Sędzia Peter Bankes zdołał utrzymać sytuację pod kontrolą, co należy pochwalić, a zawodnicy obu drużyn wykazali się fair play.

Podsumowując, Crystal Palace zasłużenie odniosło zwycięstwo nad Burnley, wywołując zaskoczenie wśród kibiców gospodarzy. Niewątpliwie mecz ten dostarczył wielu emocji i na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn.