Mecz Chelsea kontra Crystal Palace, wynik 2-1

Dziś na Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Chelsea i Crystal Palace. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po zaciętej rywalizacji, która trwała do samego końca. Wynik na przerwę to 1-1, a spotkanie odbyło się w ramach 19. kolejki angielskiej Premier League.

Mecz piłki nożnej: Chelsea - Crystal Palace

W dniu 27 grudnia 2023 o godzinie 19:30 na Stamford Bridge odbyło się starcie pomiędzy drużynami Chelsea i Crystal Palace w ramach 19. kolejki Premier League. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Relacja z meczu

Atmosfera na Stamford Bridge była niesamowita, kibice obu drużyn stworzyli fantastyczną oprawę. [Sędzia główny Michael Salisbury](https://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Salisbury) rozpoczął spotkanie i od pierwszych minut było widać, że obie drużyny są bardzo zdeterminowane do zwycięstwa.

W 13. minucie meczu Chelsea wyszła na prowadzenie za sprawą M. Mudryka, który wykorzystał świetne podanie od M. Gusto. Gospodarze kontrolowali przebieg gry, ale Crystal Palace nie zamierzało się poddawać. W końcówce pierwszej połowy, w 45. minucie, M. Olise zesłał piłkę do bramki Chelsea, wyrównując wynik.

W drugiej połowie obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, co skutkowało zaciętymi pojedynkami na środku boiska. W 89. minucie N. Madueke zapewnił jednak radość kibicom Chelsea, strzelając bramkę na wagę zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla gospodarzy.

Należy również zaznaczyć, że emocje sięgały zenitu, a sędzia rozdał wiele żółtych kartek. Po stronie Chelsea kartki obejrzeli Moisés Caicedo, Noni Madueke i Conor Gallagher, natomiast w drużynie gości kartki otrzymali Chris Richards i Tyrick Mitchell.

Następne mecze dla Chelsea to starcia z Preston, Middlesbrough i Fulham, natomiast Crystal Palace zmierzy się z Everton, Arsenalem i Sheffield Utd.