Spotkanie Crystal Palace kontra Bournemouth zakończone wynikiem 0-2

W ostatnim meczu Premier League drużyna Crystal Palace podejmowała Bournemouth na własnym boisku w Selhurst Park. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Bournemouth 2-0, pomimo zaciekłej walki obu drużyn. Wynik na przerwę to 0-1, a gole padły w drugiej połowie meczu, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu.

Mecz Crystal Palace - Bournemouth: Premier League, kolejka 15

Wczoraj, na stadionie Selhurst Park rozegrano emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Crystal Palace i Bournemouth. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2, a goście z Bournemouth zdobyli trzy punkty, zapewniając sobie zwycięstwo na wyjeździe. To był wieczór pechowy dla gospodarzy, którzy pomimo starań nie zdołali pokonać solidnej defensywy rywali.

Pierwsza bramka padła już w 25. minucie, gdy M. Senesi z Bournemouth pokonał bramkarza Crystal Palace, zdobywając prowadzenie dla swojej drużyny. Asystę przy tym golu zanotował L. Sinisterra. Pomimo wysiłków gospodarzy, wynik do przerwy nie uległ zmianie.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu. Obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki, ale to Bournemouth okazało się skuteczniejsze. W ostatnich minutach spotkania K. Moore podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu, strzelając gola w 90. minucie. Asystę przy tej bramce zanotował P. Billing. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść gości.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, a sędzia Craig Pawson musiał kilkukrotnie sięgać po kartki. Żółte kartki otrzymali m.in. Odsonne Édouard z Crystal Palace oraz Marcos Senesi, Illia Zabarnyi i Dango Ouattara z Bournemouth. Czerwonych kartek nie było.

Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoich ulubieńców. Niestety dla fanów Crystal Palace, to goście cieszyli się z zwycięstwa, a piłkarze Bournemouth opuszczali boisko jako zwycięzcy.

Następne mecze dla Crystal Palace to starcia z Manchester City, Brighton oraz Chelsea, natomiast Bournemouth zmierzy się z zespołami Luton, Nottingham Forest oraz Fulham. Czy gospodarze zdołają odrobić straty w kolejnych spotkaniach? Czy Bournemouth kontynuować swoją dobrą passę? Premier League zapowiada się bardzo ciekawie!