Spotkanie między Crystal Palace i West Ham zakończone wynikiem 5-2 dnia 2024-04-21 14:00

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy Crystal Palace a West Ham na stadionie Selhurst Park zakończył się wynikiem 5-2 na korzyść gospodarzy. Drużyna Crystal Palace zdominowała pierwszą połowę, prowadząc 4-1 na przerwę, a ostatecznie pewnie sięgnęła po trzy punkty w ramach 34. kolejki Premier League. Spotkanie, które odbyło się 21 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, dostarczyło kibicom wiele emocji i spektakularnych bramek.

Crystal Palace - West Ham 5-2: Emocjonujący mecz na Selhurst Park

W sobotę 21 kwietnia 2024 roku na Selhurst Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Crystal Palace i West Ham. Gospodarze rozegrali widowiskowe spotkanie przeciwko gościom, zakończone wynikiem 5-2 na korzyść drużyny Crystal Palace. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje zespoły przez całe 90 minut.

Pierwsze bramki padły już w pierwszej połowie meczu. To M. Olise w 7. minucie wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę J. Andersena. Kolejne trafienia dla Crystal Palace to zasługa E. Eze (16'), Emersona (20') oraz J. Matety (31'). Goście zdołali odpowiedzieć jedynie jednym golem, który padł w 40. minucie, a jego autorem był M. Antonio po podaniu T. Součka.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, gdyż już w 64. minucie J. Mateta zdobył swoją drugą bramkę, a asystę zanotował E. Eze. Mimo starań West Hamu, jedynie D. Henderson zdołał zmniejszyć straty dla swojej drużyny, strzelając gola w 89. minucie meczu.

Spotkanie obfitowało również w kartki. Gospodarze otrzymali żółte kartki: Will Hughes (39'), Tyrick Mitchell (45') oraz Naouirou Ahamada (66'). Z kolei zawodnicy West Hamu, M. Antonio (27') i T. Souček (45'), również zostali ukarani żółtymi kartkami.

Po zakończonym meczu nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn. Crystal Palace zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo 5-2 nad West Hamem, prezentując się znakomicie na własnym boisku. Obydwie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej, oferując kibicom wiele emocji. Następne mecze dla Crystal Palace to starcia z Newcastle, Fulham i Manchesterem United, natomiast West Ham zmierzy się z Liverpoolem, Chelsea oraz Luton Town.