Mecz Manchester United vs Crystal Palace zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-09-30 14:00 na obiekcie Old Trafford

Pierwsza połowa meczu między Manchester United i Crystal Palace zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-09-30 14:00 na stadionie Old Trafford odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7. Zmierzyły się Manchester United i Crystal Palace.

Gole strzelali: J. Andersen 25' 0-1

Żółte kartki Manchester United: Casemiro 10' Mason Mount 77' Sofyan Amrabat 79'

Żółte kartki Crystal Palace: Will Hughes 32' Joel Ward 45'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter spotkania - Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Manchester United stanie naprzeciw Galatasaray, następne spotkania z drużynami Brentford i Sheffield Utd a Crystal Palace zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Tottenham.

Coraz częściej liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Casemiro Will Hughes nieprzerwanie sprawiają fantastycznym sympatykom wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Stale obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Manchester United i Crystal Palace jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Old Trafford.