Na stadionie Selhurst Park miał miejsce mecz Crystal Palace vs Manchester United: 4-0

Emocjonujące starcie na Selhurst Park miało miejsce w poniedziałek, 6 maja 2024 roku, gdzie Crystal Palace zmierzyło się z Manchester United w ramach 36. kolejki Premier League. Gospodarze dominowali od pierwszych minut, co zaowocowało wynikiem 2-0 na przerwę, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Crystal Palace 4-0. Ten zaskakujący wynik z pewnością przeszedł do historii obu klubów, a fani futbolu z całą pewnością będą jeszcze długo analizować ten mecz.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Crystal Palace a Manchester United

Dziś na Selhurst Park odbyło się starcie pomiędzy drużyną Crystal Palace a ekipą Manchester United. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszej minuty.

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett z Australii. Rozegrany w ramach 36. kolejki Premier League mecz zapowiadał emocje i wzbudzał duże zainteresowanie kibiców.

Już w 12. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po golu strzelonym przez M. Olise, asystę zanotował D. Muñoz. Crystal Palace prowadziło 1-0! Manchester United próbowało odrobić straty, ale defensywa gospodarzy była niezwykle skuteczna.

W 40. minucie J. Mateta podwyższył prowadzenie dla Crystal Palace po asyście C. Richardsa. Wynik do przerwy to 2-0 dla miejscowych, a kibice oszaleli z radości na trybunach.

Po zmianie stron, w 58. minucie T. Mitchell pokazał klasę i strzelił trzeciego gola dla Crystal Palace! Ekipa z Selhurst Park miała mecz pod kontrolą, a kibice mieli powody do świętowania.

Mimo starań Manchesteru United, to Crystal Palace nadal dyktowało tempo gry. W 66. minucie M. Olise zdobył swoją drugą bramkę tego wieczoru, ponownie asystującemu D. Muñoz. Wynik 4-0 dla gospodarzy!

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, z obu stron padały ostre faule. W 69. minucie Sofyan Amrabat z Manchesteru United zobaczył żółtą kartkę. Natomiast w 88. minucie Odsonne Édouard z Crystal Palace również został ukarany kartką.

Ostatecznie Crystal Palace pewnie pokonało Manchester United 4-0, zapewniając swoim kibicom niezapomniane chwile na trybunach. Mecz zdominowany został przez gospodarzy, którzy trafili do siatki rywali czterokrotnie, prezentując wysoką skuteczność pod bramką. Manchester United musi teraz podnieść się po porażce i przygotować do kolejnych wyzwań ligowych.