Na stadionie Tottenham Hotspur Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Tottenham i Crystal Palace: 1-0

Tottenham kontra Crystal Palace zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Tottenham i Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-05-06 14:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Tottenham a Crystal Palace.

Gole strzelali: H. Kane 45' 1-0 Pedro Porro

Żółte kartki Tottenham: Ben Davies 83' Clément Lenglet 86' Fraser Forster 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 56' Joel Ward 69' Jordan Ayew 73' Joachim Andersen 90' Wilfried Zaha 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tottenham zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Brentford i Leeds a Crystal Palace zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Nottingham Forest.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące potyczki ligi Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Ben Davies Jeffrey Schlupp raz za razem zapewniły swoim stałym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, przechodzące do historii gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Tottenham i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.