Na stadionie Stamford Bridge dnia 2023-01-15 14:00 odbył się mecz Chelsea - Crystal Palace: 1-0

Chelsea - Crystal Palace, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Chelsea a Crystal Palace wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Crystal Palace.

Gole strzelali: K. Havertz 64' 1-0 H. Ziyech

Żółte kartki Chelsea: Jorginho 49' Conor Gallagher 84'

Żółte kartki Crystal Palace: Cheick Doucouré 26' Nathaniel Clyne 42' Eberechi Eze 52' Will Hughes 83' Marc Guéhi 88'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Chelsea stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham i West Ham natomiast Crystal Palace z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Manchester United.

Dzisiaj wielu fanów śledzi poczynania ligi Premier League. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Jorginho Cheick Doucouré raz za razem zaserwowały wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Regularnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe gole i asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami piłkarskimi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż spotkania nas męczą. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Chelsea i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stamford Bridge.

Dowiedz się czegoś nowego - Sprawdź link!