Na stadionie Selhurst Park dnia 2023-03-11 17:30 miał miejsce mecz Crystal Palace - Manchester City zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2023-03-11 17:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Crystal Palace a Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Crystal Palace i Manchester City wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: E. Haaland 78' 0-1

Żółte kartki Crystal Palace: Luka Milivojević 30' Joachim Andersen 90'

Żółte kartki Manchester City: Rúben Dias 59' Nathan Aké 65'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Crystal Palace stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Arsenal i Leicester. Kolejno natomiast Manchester City z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i West Ham.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Luka Milivojević Rúben Dias często sprawiają wyborowym kibicom wiele emocji. Przyciągające uwagę walki między drużynami bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się wspaniałe asysty czy gole, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić mecze piłkarskie ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Crystal Palace i Manchester City i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.