Spotkanie Crystal Palace vs Wolves dnia 2023-09-03 13:00 na obiekcie Selhurst Park - wynik 3-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Crystal Palace a Wolves zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2023-09-03 13:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Crystal Palace a Wolves.

Gole strzelali: O. Édouard 56' 1-0 T. Mitchell Hwang Hee-Chan 65' 1-1 Pedro Neto E. Eze 78' 2-1 J. Mateta O. Édouard 84' 3-1 J. Mateta Matheus Cunha 90' 3-2 Pedro Neto

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 52'

Żółte kartki Wolves: Nélson Semedo 24' Rayan Aït Nouri 27' João Gomes 55'

Czerwone kartki Wolves:

Główny sędzia spotkania to Robert Jones, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Manchester United. Kolejno natomiast Wolves z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Ipswich.

Fani śledzą starcia w lidze Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Joel Ward Nélson Semedo nieprzerwanie gwarantują wspaniałym entuzjastom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska nużące. Trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, wspaniałe bramki i asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Crystal Palace i Wolves oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Selhurst Park.