Mecz pomiędzy Crystal Palace oraz Aston Villa dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie Selhurst Park - końcowy wynik 1-2

Crystal Palace vs Aston Villa, wynik końcowy 1-2. Dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 13 pomiędzy Crystal Palace a Aston Villa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Crystal Palace i Aston Villa wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. Targett 15' 0-1 A. Young J. McGinn 86' 0-2 A. El Ghazi M. Guéhi 90' 1-2 C. Kouyaté

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 29' Joel Ward 44' Luka Milivojević 56'

Żółte kartki Aston Villa: Matty Cash 29' Marvelous Nakamba 54' Douglas Luiz 74'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Crystal Palace zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Everton. Kolejno natomiast Aston Villa zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Liverpool.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Wilfried Zaha Matty Cash częstokroć zagwarantowały swoim entuzjastom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nie są warte uwagi. Natrafiamy na idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Crystal Palace i Aston Villa z ligi Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Selhurst Park.