Newcastle - Crystal Palace, wynik meczu 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle oraz Crystal Palace wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-09-03 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Crystal Palace.

Gole strzelali:

Żółte kartki Newcastle: Sean Longstaff 15' Ryan Fraser 67'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 56'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Fulham. Kolejno natomiast Crystal Palace z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Chelsea.

Coraz częściej fani futbolu śledzą ekscytujące starcia w lidze Premier League. Składające się z zdolnych napastników/obrońców zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Sean Longstaff Joel Ward częstokroć zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite bramki czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Premier League. Udział takich lubianych drużyn jak Newcastle oraz Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, St. James' Park.