Spotkanie Crystal Palace kontra Chelsea zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Selhurst Park dnia 2022-10-01 14:00

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace a Chelsea zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Crystal Palace oraz Chelsea.

Gole strzelali: O. Édouard 7' 1-0 J. Ayew P. Aubameyang 38' 1-1 Thiago Silva C. Gallagher 90' 1-2 C. Pulišić

Żółte kartki Crystal Palace: Odsonne Édouard 22'

Żółte kartki Chelsea: Thiago Silva 32' Mason Mount 52' Mateo Kovačić 88'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu - Chris Kavanagh, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Wolves. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz AC Milan.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Odsonne Édouard Thiago Silva nieustannie gwarantują swoim stałym fanom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to spotkania nużące. Obserwujemy efektowne asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League. Crystal Palace i Chelsea jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Selhurst Park.