Mecz Crystal Palace vs Fulham zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Selhurst Park dnia 2023-09-23 14:00

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Crystal Palace a Fulham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-09-23 14:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Crystal Palace a Fulham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Jordan Ayew 21' Tyrick Mitchell 40' Cheick Doucouré 67'

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 14' Tim Ream 16'

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Crystal Palace stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast Fulham z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Sheffield Utd.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze Premier League. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Jordan Ayew João Palhinha raz za razem serwują własnym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy niezwykłe gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League. Udział takich lubianych drużyn jak Crystal Palace oraz Fulham w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Selhurst Park.